Mille Medica

Wiedza & Doświadczenie
En

Dr Dorota Rojek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła specjalizację w zakresie otolaryngologii w Szpitalu WAM przy ulicy Banacha w Warszawie oraz specjalizację w zakresie audiologii i foniatrii w Międzynarodowym Centrum Słuchu i Mowy.

W swojej praktyce zajmuję się szczególnie diagnostyką i leczeniem zaburzeń słuchowych, szumami usznymi, zawrotami głowy, zaburzeniami błędnika u dzieci i dorosłych. Konsultuję także pacjentów z zapaleniem zatok, zaburzeniami oddychania, przewlekłym trudnym do leczenia kaszlem. Ustawicznie poszerzam swoje zainteresowania w obszarze otoneurologii oraz profilaktyki u dzieci w kontekście zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego.

W podejściu do potrzeb pacjenta biorę pod uwagę cały kontekst zaburzeń chorobowych, gdyż takie podejście prowadzi do trafnej diagnostyki i osiągnięcia sukcesu terapeutycznego, co poza najważniejszym – udzieleniem realnej pomocy pacjentowi jest dla mnie źródłem codziennej satysfakcji – to w sferze zawodowej. Prywatnie z kolei uwielbiam poświęcać czas na aktywny wypoczynek z najbliższymi.