Wiedza & Doświadczenie
En

O nas

Mille Medica to dynamicznie rozwijająca się placówka medyczna w Warszawie współpracująca z szerokim gronem uznanych specjalistów. W przeciwieństwie do większości przychodni ogólnolekarskich Mille Medica dysponuje rozbudowanym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu pracujący tu lekarze mogą bardziej profesjonalnie zająć się zdrowiem pacjenta.

Przychodnia powstała na warszawskim Ursynowie w 2006 roku jako placówka wyspecjalizowana w diagnostyce i leczeniu dolegliwości laryngologicznych. Zaufanie, jakim obdarzyli nas pacjenci, pozwoliło nam na dynamiczny, nieprzerwany rozwój w ciągu ostatnich 4 lat. Od 2010 roku podjęliśmy decyzję o poszerzeniu zakresu świadczonych usług tak, abyśmy mogli zaproponować Państwu kompleksową opiekę z zakresu laryngologii, alergologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Warszawianie mogą dzięki temu cieszyć się dziś ułatwionym dostępem do lekarzy specjalistów.

Siła Mille Medica to z pewnością pracujący tutaj lekarze. Nasz zespół to specjaliści z wiodących warszawskich ośrodków medycznych. Merytoryczny nadzór nad personelem medycznym przychodni sprawuje prof. dr hab. med. Andrzej Kukwa ? Kierownik Kliniki Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.