Wiedza & Doświadczenie
En

MediRaty

Pomagamy naszym pacjentom stojącym przed wyborem z jednej strony dbania o zdrowie za wszelką cenę, nawet jeśli pociąga to za sobą konsekwencje w postaci nadszarpniętego budżetu domowego, a drugiej strony zaniedbywania tego, co najważniejsze z obawy o stabilność i bezpieczeństwo finansowe. Współpraca z firmą MediRaty umożliwia przeprowadzenie leczenia bez konieczności przesuwania go na później z dogodnym dla pacjenta sposobem jego sfinansowania rozłożonym w czasie nawet na 5 lat.

MediRaty to pierwszy w Polsce system płatności ratalnych za usługi medyczne ułatwiający realizację optymalnego planu leczenia, dzięki któremu  usługi w naszej klinice mogą być realizowane bez angażowania środków „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Łatwość zawierania umów i uproszczona procedura sprawiają, że finanse nie stanowią problemu,  a najważniejszy stajesz się TY! Wystarczy, że znając koszt zaplanowanego leczenia, porozmawiasz telefonicznie z konsultantem MediRat, który w oparciu o Twoją zdolność kredytową zaprezentuje propozycję płatności ratalnych. Po zaakceptowaniu warunków, umowę przekazuje kurier.  Na podstawie podpisanego dokumentu środki przekazywane są na konto MedGastr, co umożliwia rozpoczęcie leczenia, spłaty zaś następują według  przejrzystego harmonogramu.

 

MediRaty umożliwiają złożenie wniosku online dostępnego do uzupełnienia tutaj. Wniosek wypełnić można w dogodnej chwili, a decyzję otrzymać można nawet w ciągu 5 minut. W szczególnych sytuacjach potrzebna może być jeszcze rozmowa  telefoniczna konsultantem MediRat.

Szczegółowe informacje o finansowaniu ratalnym po odwiedzeniu strony MediRaty.pl.