LiveChat - Choroby Zatok - Rozmowa z laryngologiem dr hab. n. med. Mariolą Zagor

Już w najbliższy czwartek 25 października o godzinie 19.00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie z dr hab. n. med. Mariolą Zagor, specjalistą otorynolaryngologii, która na naszym profilu Facebooka Mille Medica odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z problemami zatok.

Czy wiecie, że przewlekłe zapalenie zatok to problem, który dotyka co szóstego Polaka? Często pojawia się po banalnym przeziębieniu, a pierwsze objawy nietrudno przeoczyć. Lekkie bóle głowy (szczególnie w okolicy czoła i nasady nosa) czy katar łatwo zlekceważyć, lecz mogą one zwiastować problemy z zatokami przynosowymi i prowadzić do długotrwałej infekcji.
Jeśli chcecie dowiedzieć się, kiedy warto wybrać się do lekarza, jak chronić się przed chorobami zatok oraz czy można złagodzić objawy domowymi sposobami, zapraszamy do aktywnej dyskusji.

Pytania możecie zadawać już teraz – w komentarzach pod wydarzeniem: LiveChat oraz poprzez wiadomości prywatne na messangerze. Liczymy na Waszą obecność!

Zapraszamy na naszego Facebooka!

Dr hab. n. med. Mariola Zagor – wykwalifikowany lekarz z olbrzymim doświadczeniem i ogromnymi pokładami energii. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Rynologicznego i współpracuje naukowo z wieloma cenionymi podmiotami, takimi jak American Medical Holdings Inc. w Nowym Jorku czy University Medical Centre Utrecht w Holandii. Prowadzi badania naukowe, odbyła liczne kursy i staże zagraniczne, m.in. w Danii oraz Niemczech.