Wiedza & Doświadczenie
En

Lek. dent. Dorota Nadaj-Jastrzębska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu planowania i leczenia ortodontycznego.

Odbyła prestiżowy staż w Zakładzie Ortodoncji Uniwersyteckiego Szpitala w Angers we Francji. Jest autorką i współautorką licznych publikacji i wystąpień z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, a także jedną z laureatek Warsaw International Congress for Young Scientist, w którym zajęła drugie miejsce za swoją pracę badawczą nad oceną komfortu psychicznego pacjentów leczonych różnymi rodzajami aparatów stałych. W 2014 roku jej praca pt. ?Dental and orthodontic aspects of myotonic dystrophy type 1? została zaprezentowana na Międzynarodowym Kongresie Chorób Mięśni (19th International Congress of World Muscle Society), gdzie została wyróżniona za oryginalość. W podejmowaniu decyzji klinicznych i wyborze technik leczenia bazuje na medycynie opartej na faktach.

W Centrum Laryngologii Mille Medica współpracuje ze specjalistami zajmującymi się leczeniem chrapania oraz bezdechu podczas snu. Zaopatruje pacjentów w wewnątrzustne aparaty wspomagające terapię bezdechów.